YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
