YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu
