YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: On
sv: På

en: Name
sv: Namn

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan
