YourOwnPrivate VPN (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: On
ta: சரி

en: Name
ta: பெயர்

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது
