YourOwnPrivate VPN (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Name
az: Ad

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
