YourOwnPrivate VPN (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: On
ja: オン

en: Name
ja: 名前

en: Off
ja: オフ

en: Custom
ja: カスタム

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: SSH Keys
ja: SSH キー
