YourOwnPrivate VPN (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: On
nl: Aan

en: Name
nl: Naam

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina
