YourOwnPrivate VPN (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: On
nn: På

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
