YourOwnPrivate VPN (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Name
ru: Название

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Access denied.
ru: В доступе отказано.
