YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: On
ar: في

en: Name
ar: الاسم

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
