YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: On
bg: Включи

en: Name
bg: Име

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
