YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Name
bo: མིང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ
