YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
