YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: On
gl: Activo

en: Name
gl: Nome

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal
