YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: On
hi: चालू

en: Name
hi: नाम

en: Off
hi: बंद

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
