YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: On
hu: Be

en: Name
hu: Név

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve
