YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Name
ro: Nume

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină
