YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Access denied.
uk: Немає доступу.
