YourOwnPrivate VPN (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Off
vi: Tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Access denied.
vi: Truy cập bị từ chối
