YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Project
id: Proyek

en: Password
id: Sandi

en: Summary
id: Ringkasan

en: Not found
id: Tidak ditemukan
