YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Summary
is: Samantekt

en: URL
is: vefslóð

en: Not found
is: Fannst ekki
