YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL
