YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি
