YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Project
et: Projekt

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Not found
et: Ei leitud
