YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Not found
jv: Ora ketemu
