YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Project
ro: Proiect

en: Password
ro: Parolă

en: Summary
ro: Sumar

en: Not found
ro: Nu s-a găsit
