YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Project
sk: Projekt

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Not found
sk: Nenájdené
