YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Summary
te: సారాశం

en: URL
te: యూఆరెల్
