YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Not found
th: ไม่พบ
