YouTrack integrated into Drupal (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Summary
ur: خلاصہ

en: URL
ur: یو آر ایل
