YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Project
af: Projek

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord
