YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Summary
ast: Resume

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
