YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Project
ca: Projecte

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Summary
ca: Resum

en: Not found
ca: No trobat
