YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Summary
cs: Souhrn

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Commands
cs: Příkazy
