YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Summary
el: Περίληψη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε
