YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Project
es: Proyecto

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Password
es: Contraseña

en: Summary
es: Resumen

en: Not found
es: No encontrado

en: Commands
es: Comandos

en: Description format
es: Formato de descripción.
