YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Project
fi: Projekti

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Description format
fi: Kuvauksen muoto
