YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ
