YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Project
sv: Projekt

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Description format
sv: Format på beskrivning
