YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Project
ta: திட்டம்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை
