YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Project
vi: Công trình

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Not found
vi: Không tìm thấy
