YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Project
da: Projekt

en: Password
da: Adgangskode

en: Summary
da: Resumé

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Commands
da: Kommandoer

en: Description format
da: Beskrivelsesformat
