YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: Project
fa: پروژه

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Summary
fa: خلاصه

en: URL
fa: نشانی

en: Not found
fa: پیدا نشد
