YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Project
lv: Projekts

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Not found
lv: Nav atrasts
