YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Not found
mr: सापडले नाही
