YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Project
ar: المشروع

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Summary
ar: الملخص

en: URL
ar: العنوان URL

en: Not found
ar: غير موجود
