YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Not found
be: Не знойдзена
