YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Summary
bg: Обзор

en: Not found
bg: Не е намерено
