YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Project
de: Projekt

en: Login
de: Anmelden

en: Password
de: Passwort

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Commands
de: Befehle

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Description format
de: Format der Beschreibung
