YouTrack integrated into Drupal (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Summary
gl: Resumo

en: Not found
gl: Non atopada
